Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Phil Stamper

Liczba pozycji: 3
  • CENA NEXTO

    Afterglow – ebook

    Phil Stamper  

    Uniwersalna opowieść o rozterkach dorastania, obieraniu ścieżki życiowej i wątpliwościach, które towarzyszą każdej młodej osobie, która zadaje sobie pytania o to, kim jest i co chce w życiu robić. Po wakacjach, które odmieniły ich życie, czwórka przyjaciół jest wreszcie gotowa na ostatnią klasę! Gabriel jest podekscytowany założeniem w szkole pierwszej grupy wsparcia dla osób LGBTQ+, a jego wakacyjna...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 35,10 zł 39,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,50 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • CENA NEXTO

    Golden Boys – ebook

    Phil Stamper  

    Autor bestsellerowej książki „The Gravity of Us” powraca z wakacyjną opowieścią o przyjaźni czterech wyjątkowych queerowych chłopaków o wielkich sercach i jeszcze większych marzeniach. Ciepła i wciągająca historia o dojrzewaniu, która skupia się na ważnych wątkach tożsamości, roli przyjaciół w życiu młodych osób oraz złożoności emocji, które towarzyszą s tanowi zakochania - zwłaszcza...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 31,50 zł 35,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,50 zł

    Więcej

    Ocena: 5 (1 oceniający) Opinie o produkcie
    • EPUB
    • MOBI
  • CENA NEXTO

    The Gravity of Us – ebook

    Phil Stamper  

    Inteligentny, podnoszący na duchu debiut Young Adult, idealny dla fanów Becky Albertalli i Adama Silvery. To nie jest kolejna rozprawka w szkolnym stylu, to czuła i mądra opowieść o miłości między dwoma młodymi chłopakami. Cal chce być dziennikarzem. Jest już w połowie drogi do sukcesu, dzięki koncie na FlashFame z pół milionem obserwujących i perspektywą stażu w Buzzfeed. Ambitne plany pokrzyżuje...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 27,00 zł 30,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA