Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Elektrolity. Woda życia. Dlaczego picie soków z kiszonek, z warzyw i owoców oraz szczypta soli, są ważne? – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Elektrolity. Woda życia. Dlaczego picie soków z kiszonek, z warzyw i owoców oraz szczypta soli, są ważne? – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Renata Zarzycka  

Renata Zarzycka  

18.01.2022

17.01.2022

polski

45 min

Akademia Rozwoju Coaching Życia

978-83-7853-602-4

  • MP3

Opis

Czym są elektrolity i gdzie w codziennym żywieniu znajdują się? Czym jest roślinny bioenergoterapeuta i ile wspólnego ma z energią i elektrolitami? Gdzie najlepiej ich szukać? Co wspólnego z elektrolitami może mieć woda z zielonego kokosu oraz sok z warzyw i owoców? Dlaczego woda z kiszonek przewodzi pąd i co to oznacza dla naszego organizmu? Na jakiej zasadzie kilka ogórków kiszonych połączonych ze sobą kablem elektrycznym potrafi zaświecić diodę? Co to może oznaczać dla zdrowia naszego ciała?

Dlaczego elektrolity są cenne nie tylko dla sportowców? Komu wolno je stosować a komu nie? W przypadku, jakich dolegliwości powinniśmy sięgać po elektrolity?  Czy mogą pomóc w osłabieniu, wymiotach, nudności, rozwolnieniu oraz w nadpotliwości, w nadciśnieniu i arytmii serca, w palpitacji serca, w cukrzycy, podczas drżenia i drętwienia kończyn, w osłabieniu i senności czy też w uspokojeniu nerwów i poprawieniu nastrojów?   Kto w szczególności powinien je stosować i dlaczego? Jak często i ile elektrolitów stosować?  Na te i wiele innych pytań poszukaj odpowiedzi w tym audiobooku.

Elektrolity. Woda życia. Dlaczego picie soków z kiszonek, z warzyw i owoców oraz szczypta soli, są ważne? - audiobook

21,51 zł 23,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 21,51 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

14,34 zł 23,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 21,51 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!