Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Soloseks bez pruderii: jak, gdzie i czym? - przewodnik dla osób z cipką – ebook

CENA NEXTO

Catrina Curant  

26.12.2022

26.12.2022

polski

26

LUST

9788728320990

  • EPUB
  • MOBI

Opis

"Jeśli zwykle czujemy przymus performowania i wypadania dobrze przed innymi, to w soloseksie możemy przestać się przejmować tym, jak wypadamy, czy komuś jest dobrze, czy zamierzamy udawać orgazm albo czy musimy go mieć. W tej chwili zyskujemy szansę, by mieć to w całkowitym poważaniu. Liczysz się tylko Ty. I to, na co masz ochotę".

Soloseks bez pruderii, czyli pokochaj się ze swoją cipką! Jak to jest z masturbacją w związku? I które gadżety erotyczne warto trzymać przy łóżku? No i co zrobić, gdy przedszkolak biega po domu z Twoim wibratorem? W tym tekście będzie wesoło, swobodnie, ale znajdziesz tutaj także odpowiedzi na wiele pytań, których większość z nas boi się zadać, bo o ile sama masturbacja staje się czymś oswojonym – tematy pokrewne, jak choćby masturbacja analna czy kuleczki, które utknęły w pochwie, już nie są czymś, o czym mówimy głośno.

W poradniku znajdziesz kilka odpowiedzi na pytania: jak, gdzie i - przede wszystkim - czym? Znalazło się też miejsce na recenzje gadżetów erotycznych dostępnych na rynku oraz porady, jak rozsądnie zakupić nowego, ulubionego przyjaciela...

Baw się dobrze, bo w czytaniu i soloseksie o to właśnie chodzi!

Soloseks bez pruderii: jak, gdzie i czym? - przewodnik dla osób z cipką - ebook

13,49 zł 14,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 14,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

8,99 zł 14,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 14,99 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!