Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16 – ebook

CENA NEXTO

Jarosław Jankowski  

05.11.2015

03.11.2015

polski

278

Logos Media

978-83-63837-80-8

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Dlaczego tak bardzo się różnimy? Dlaczego w inny sposób przyswajamy informacje, inaczej odpoczywamy, inaczej podejmujemy decyzje i inaczej organizujemy swoje życie?

Czy wiesz, kim jesteś?” pozwoli Ci lepiej zrozumieć siebie oraz innych ludzi. Zawarty w książce Test ID16 pomoże Ci określić Twój typ osobowości a dzięki wyczerpującym opisom poszczególnych typów, znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania:

  • Jak myślą i co czują ludzie należący do danego typu osobowości? Jak podejmują decyzje? Jak rozwiązują problemy? Czego się obawiają? Co ich denerwuje?
  • Z jakimi typami osobowości im po drodze, a jakich unikają? Jakimi są przyjaciółmi, małżonkami, rodzicami? Jak widzą ich inni?
  • Jakie mają predyspozycje zawodowe? W jakim środowisku najefektywniej pracują? Jakie zawody najlepiej odpowiadają ich typowi osobowości?
  • W czym są dobrzy, a nad czym muszą popracować? Jak mogą wykorzystać swój potencjał i uniknąć pułapek?
  • Jakie znane osoby należą do danego typu osobowości?

Typologie osobowości odwołujące się do teorii Carla Gustava Junga, do których należy ID16, są narzędziem powszechnie stosowanym w praktyce pedagogicznej, coachingu, zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz poradnictwie zawodowym i małżeńskim. Stanowią one również podstawę wielu programów wspierających rozwój osobisty i doskonalących relacje międzyludzkie. Jungowskie testy osobowości stały się standardowym narzędziem stosowanym przez większość globalnych przedsiębiorstw w procesie rekrutacji oraz w rozwoju zawodowym.

Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16 - ebook

35,55 zł 39,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35,55 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

23,70 zł 39,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35,55 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!